Sony Alpha A5000, objektiv 16-50mm, bílý

Kompakty s výměnnými objektivy Sony
číslo produktu: X8981151 | PartNo: ILCE5000LW.CEC
Sony Alpha A5000, objektiv 16-50mm, bílý
okamžitá expedicedoprava zdarma
cena včetně DPH a PHE: 9 989 Kč
cena bez DPH: 8 255 Kč
cena v Eur: 375,70 €

ks  

Dostupnost online: skladem dodání do 24 hodin
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Kompakty s výměnnými objektivy Sony
Výrobce:Sony
Záruční doba:24 měsíců
Parametry produktu
Max. rozlišení fotografií [px]:5456 x 3632
Podpora formátů:JPEG
NFC:ano
Barva:bílá
Velikost displeje [palců]:3
Typy paměťových karet:MemoryStick Pro Duo
Rozměry snímače [mm]:23,2 x 15,4
Formát snímače:CMOS - APS-C
Rozlišení videa [px]:FullHD (1920 x 1080)

Sony Alpha A5000, objektiv 16-50mm, bílý

fotoaparát s vyměnitelnými objektivy, bajonet E, 20,1MPx, CMOS ASP-C, BIONZ X procesor, rychlé automatické zaostřování, Full HD video, 3" výklopný displej 460 800 bodů, WiFi, NFC, USB, HDMI, bílý
Právo na krásné záběry
Užívejte si výkon i flexibilitu digitálního fotoaparátu s výměnným objektivem, ať jste kdekoli, s novým fotoaparátem ?5000 - nejlehčím digitálním fotoaparátem s výměnným objektivem na světě.
Funkce
-Snímač Exmor® HD APS 20,1 MP
Získejte neuvěřitelné detaily a skvělé zvětšeniny. Díky velikosti 20,1megapixelového snímače APS-C a technologii Sony CMOS Exmor® APS HD dosahuje fotoaparát vysokého rozlišení a kvality snímků digitální zrcadlovky, aniž by došlo ke zhoršení citlivosti při slabém světle nebo šumu snímače.
-Obrazový procesor BIONZ X™
S nejnovějším procesorem Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií.
-Slabé osvětlení není žádný problém
Vysunovací blesk vestavěný do těla kompaktního fotoaparátu je perfektní, pokud k pořízení snímku potřebujete světlo navíc. V kombinaci s vysokou citlivostí ISO - od ISO 100 do ISO 16000 - je možné fotografovat prakticky při každém nastavení.
-Filmy ve Full HD 1080/60i/24p nebo 1080/30p MP4
Zaznamenávejte video v ohromující vysoké kvalitě Full HD v režimu 60i nebo 24p snímků za sekundu. Nahrává podle vaší volby ve formátu 60i/24p Blu-Ray v kvalitě AVCHD™ format5 nebo ve formátu 1080/30p MP4 vhodném pro počítače.
-Praktický objektiv s motorovým zoomem s motorovým ovládáním zoomu a ovládáním těla
Pohodlné ovládání zoomu na těle fotoaparátu umožňuje ovládat fotoaparát bez námahy jednou rukou a snadno používat zoom i při fotografování autoportrétů: pohodlné používání kompaktních fotoaparátů se tak vrací do říše modelů s výměnnými objektivy.
-Funkce rozpoznání obličeje Face Detection / Smile Shutter
Nastavte fotoaparát 5000 tak, aby dokázal rozpoznávat tváře a úsměvy. Funkce rozpoznání obličeje Face Detection rozliší až 8 tváří v kompozici a poté na základě těchto tváří upraví expozici, vyvážení bílé a další nastavení. Funkce Smile Shutter - lze nastavit na tři úrovně - automaticky pořídí snímek, když jsou na scéně detekovány úsměvy.
-Životnost baterie až 420 snímků
Na jedno nabití baterie pořídíte díky napájení z lithium-iontové baterie Sony® Stamina™ až 420 snímků. Systém baterií Sony InfoLITHIUM™ umožňuje sledovat zbývající procenta nabití baterie, můžete tedy bez obav dál fotografovat.
-Kompaktní, snadno přenosný objektiv PZ 16-50 mm v sadě
Aby byl fotoaparát ?5000 dokonale přenosný, obsahuje jeho sada objektivů skládací 16-50mm objektiv s motorovým zoomem (SELP1650). Ideální na cesty nebo vždy, když potřebujete kompaktní a lehký kombinovaný fotoaparát.
-Automatické zarámování objektů vyplní rámeček daným objektem
S funkcí automatického zarámování objektů dodáte svým fotografiím punc profesionality. Součástí funkce automatického zarámování objektů jsou vylepšení, jako je například výjimečná možnost fotografování portrétu dvou osob spolu s funkcí rozpoznání obličeje a ostření se sledováním: nejen že se obyčejné fotografie promění v ohromující kompozice, ale děje se tak automaticky na základě rozpoznání scény a následného příslušného oříznutí.
-Jednoduché vytváření skvělé kompozice autoportrétů
Výklopný displej LCD fotoaparátu 5000 lze vyklopit o 180° a pořídit tak autoportrét během okamžiku. Zahrňte do záběru další osoby, experimentujte se zajímavými úhly nebo se fotografujte s významnými památkami v pozadí. Když stisknete spoušť, fotoaparát udělá všechno za vás.
-Vynikající automatické funkce a fotografická kreativita
Díky špičkovému automatickému režimu stačí k pořizování skvělých fotografií zaměřit a stisknout spoušť. Umožní vám také vychutnat si kreativní fotografický výraz s využitím režimu Photo Creativity - pro snadné nastavení rozostření pozadí, jasu, barvy a živosti - nebo přidání režimů obrazových efektů při prohlížení výsledků v reálném čase na displeji LCD.
-Volba scény
Optimalizujte kvalitu snímku pro daný typ fotografované scény výběrem jednoho z režimů Volba scény, včetně režimů Portrét, Sportovní akce a Makro.
-Kreativní styl
Podtrhněte charakter scény zvolením vhodného režimu (Standardní, Živé barvy, Portrét, Krajina, Západ slunce, Černobílý nebo Sépie).
-Režimy P/A/S/M
Díky těmto čtyřem režimům si můžete snadno vychutnat tvůrčí svobodu ručního fotografování, kde si sami určíte, co je pro daný snímek nejdůležitější.
-Fotografování z ruky za soumraku (Volba scény)
Vytvářejte z ruky překrásné večerní záběry s minimem rozmazání a šumu díky aktivaci tohoto pokročilého režimu Volba scény.
-Ochrana před rozmazáním pohybem
Tato funkce zlepšuje zřetelnost snížením rozmazání objektu pohybem, ke kterému dochází na špatně osvětlené scéně nebo při fotografování při nastavení na teleobjektiv.
-Funkce automatické korekce saturace jasového signálu
Tato praktická funkce koloruje nejvíce zaostřené oblasti snímku, abyste mohli rychle potvrdit, zda ruční ostření potřebuje upravit.
-Optimalizace dynamického rozsahu (DRO)
Optimalizace dynamického rozsahu (DRO) představuje další způsob, jak upravit kontrastní záběry a získat přirozenější snímky. Na rozdíl od automatického režimu HDR ji lze využít při fotografování pohybujících se objektů a dokonce i při vysokorychlostním souvislém fotografování.
-Panoramatický záběr
Při fotografování stačí fotoaparátem otáčet a zachytíte úchvatná panoramata, která si lze vychutnat na obrazovce LCD nebo na širokoúhlém televizoru.
-MF Assist
Dosáhněte větší přesnosti při ručním ostření tím, že na displeji LCD zvětšíte scénu 6,8x nebo 13,6x a výsledný obraz doladíte.
Detaily
--20,1MP snímač CMOS Exmor® APS HD
--Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a redukci šumu
--Výklopný 180° displej LCD pro dokonalé autoportréty
--Služba PlayMemories Camera Apps nabízí řadu tvůrčích možností
--Snadné sdílení a ovládání díky Wi-Fi® a NFC jedním dotykem
-Kompatibilita objektivu
Objektivy Sony s bajonetem E
-Typ snímače
Snímač CMOS Exmor® APS HD typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
-Efektivní pixely
Přibl. 20,1 megapixelu
-ISO citlivost
Fotografie: ekvivalent ISO 100-16000, automatický režim (ISO 100-16000, volitelný dolní a horní limit) Filmy: ekvivalent ISO 100-6400 (v krocích po 1/3 EV), automatický režim (ekvivalent ISO 100-6400, volitelný dolní a horní limit)
-Výdrž baterie (CIPA, fotografie)
Přibl. 420 snímků (monitor LCD)
-Typ obrazovky
7,5 cm (typ 3,0), jednotka TFT
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!

Hledáte také

Sony Alpha A5000 sony alpha 5000 sony alpha 5000 výklopný displej u kompaktů a životnost
Kontaktujte nás!
tel.: 585 157 402
(9:00 - 18:00)

E-mailový zpravodaj

Získejte každý měsíc nabídku zboží za výhodnou cenu!