Canon objektiv EF 14mm 2.8 LII USM

Objektivy Canon s pevným ohniskem
číslo produktu: X9191477 | PartNo: 2045B005
Canon objektiv EF 14mm 2.8 LII USM
doprava zdarma
cena včetně DPH a PHE: 61 490 Kč
cena bez DPH: 50 818 Kč
cena v Eur: 2 312,70 €

ks  

Dostupnost online: na dotaz
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Objektivy Canon s pevným ohniskem Canon
Výrobce:Canon
Záruční doba:24 měsíců
Parametry produktu
Max. clonové číslo:22
Min. clonové číslo:2,8
Min. zaostřovací vzdálenost [cm]:20
Ohnisková vzdálenost [mm]:14
Barva:černá
Distribuce:CZ

Canon objektiv EF 14mm 2.8 LII USM

objektiv Canon s pevným ohniskem 14mm, světelnost f/2.8L, AF objektiv s pohonem Ring USM, formát objektivu EF (i pro Fullframe), min. vzdálenost ostření 20cm, bez možnosti použít přední filtr, hmotnost 645g
EF 14mm f/2,8L II USM je širokoúhlý objektiv pro náročné profesionály, který využívá prvky UD a asférické prvky pro vynikající kvalitu obrazu. Maximální clona f/2,8 zajišťuje vynikající výkon při nedostatečných světelných podmínkách.
Vlastnosti
- Konstrukce řady L s odolností proti prachu a vlhkosti
- Vysoká světelnost f/2,8
- Asférické prvky a prvky UD objektivu
- Automatické zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM s plně manuálním doostřením
- Kruhová clona
- Povrchová úprava Super Spectra snižuje záblesky a stíny
Širokoúhlý objektiv pro profesionály.
Speciální perspektiva
EF 14mm f/2,8L II USM pokrývá neuvěřitelné zorné pole 114° a předčí perspektivu lidského oka. Je ideální pro pořizování snímků v málo prostorných interiérech, fotografování velkých objektů z malé vzdálenosti nebo členitých krajin. Tento velmi expresivní objektiv lze také používat k vytvoření silného pocitu oddělení mezi objekty v blízkosti a pozadím.
Konstrukce řady L
Podobně jako všechny objektivy řady L nabízí objektiv EF 14mm f/2,8L II USM přesnou optiku s bezkonkurenční kvalitou provedení, spolehlivostí a snadností použití. Odolnost proti prachu a vlhkosti znamená ochranu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Velká clona f/2,8
Maximální clona f/2,8 umožňuje rychlé snímání bez použití blesku v nedostatečných světelných podmínkách a také dobrou kontrolu nad hloubkou ostrosti.
Asférické prvky a prvky UD
Pro optimální vizuální výkon obsahuje objektiv dva typy zvláštních prvků: asférické prvky ke korekci sférických aberací a prvky Super UD (Ultra-Low Dispersion - ultranízký rozptyl) k eliminování sekundárních chromatických aberací. Výsledkem jsou jasné a ostré snímky s vysokým kontrastem a nezkreslenou kvalitou obrazu.
Automatické zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM s manuálním doostřením
Systém automatického zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM společnosti Canon využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro rychlý, přesný a téměř neslyšný provoz s vynikajícím točivým momentem. Plně manuální doostřování s velkým kroužkem, který se během automatického zaostřování neotáčí, umožňuje fotografům okamžitě provádět ruční úpravy před pořízením snímku.
Povrchová úprava Super Spectra
Povrchová úprava Super Spectra pomáhá zajistit přesné vyvážení barev a vysoký kontrast a potlačit záblesky a stíny absorpcí světla odrážejícího se od interních prvků objektivu nebo digitálních senzorů EOS.
Kruhová clona
Kruhová clona zajišťuje rovnoměrný bokeh (rozostření pozadí) - ideální pro izolování fotografovaných objektů při malém zaclonění nebo pro vytváření působivých portrétů.
Příslušenství
EF 14mm f/2,8L II USM má integrovanou "tvarovanou" clonu k ochraně předního prvku objektivu, zvýšení kontrastu a zabránění vinětace. Součástí dodávky je krytka objektivu a měkké pouzdro.
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!

Hledáte také

objektiv 14mm 2.8
Kontaktujte nás!
tel.: 585 157 402
(9:00 - 18:00)

E-mailový zpravodaj

Získejte každý měsíc nabídku zboží za výhodnou cenu!